Phone
22 100 60 10
Godziny pracy:
Pon. - Pt. 8.00 - 21.00
Sobota 8.00 - 20.00
Niedziela nieczynne

O nas

 Net Credit Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku polskim od grudnia 2011.

 

 

Zajmujemy się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek w kwotach od 300 do 5000 zł na okres do 30 dni. Nasze pożyczki przeznaczone są dla Osób prywatnych, które znalazły się w nagłej potrzebie finansowej i potrzebują dodatkowych środków na pokrycieniespodziewanych wydatków. Wybierając NetCredit, Klient ma pewność, że cały proces ubiegania się o pożyczkę, odbędzie się szybko i sprawnie.

Dzięki wysokiej jakości oferowanych przez nas usług, cieszymy się niesłabnącym zaufaniem nawet najbardziej wymagających Klientów, dla których uprościliśmy procedurę przyznawania pożyczki do minimum. O kolejną pożyczkę Klient może wnioskować telefonicznie, korzystając z intuicyjnego profilu internetowego, a także wysyłając krótkiego SMSa.

Dążąc do tego by nasza firma była jeszcze bardziej przyjazna dla wszystkich Użytkowników, postanowiliśmy rozszerzyć godziny pracy. Na złożone wnioski pożyczkowe, telefony oraz e-maile odpowiadamy w godzinach 8:00 -21:00 od poniedziałku do piątku oraz w soboty w godzinach 8:00 -20:00.

Chcąc zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług po raz pierwszy, proponujemy natomiast pożyczkę bez dodatkowych kosztów w kwocie do 3000 PLN! Sprawdzenie naszej oferty nigdy nie było tak proste jak teraz.

 

 

wizytówka