check-completeic-deleteic-deletedateic-edit-48pxic-errorfacebook-footergoogle-plus-footerinstagram-footic-chevron-left-doubleic-chevron-leftodnoklassniki-footic-chevron-right-doubleic-chevron-righttwitter-footuploadic-visibility-48pxic-visibility-off-48pxvkontakte-foot

Gwiazda Jakości Obsługi 2018 dla NetCredit

NetCredit zdobyło uznanie polskich konsumentów i zostało uhonorowane Gwiazdą Jakości Obsługi 2018 w 11 Edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Miliony konsumentów przez 365 dni w roku (od 1 grudnia 2016 roku do 30 listopada 2017 roku) dzieliło się swoimi opiniami przez stronę internetową jakoscobslugi.pl bądź aplikację mobilną Premia360 na temat firm, z których usług korzystają. Laureaci nagrody, którą rozpoznaje 10 milionów Polaków, wyróżnili się na tle średnich wyników w swojej branży. Według konsumentów to najprzyjaźniejsze firmy.

Znak Gwiazdy Jakości Obsługi komunikuje bezcenne wartości w biznesie, takie jak wysoki wskaźnik jakości obsługi (korzystanie z najwyższych standardów obsługi), rzetelność, zaufanie i prestiż. Firmy uhonorowane nagrodą stosują przyjazne klientowi procedury oraz są rekomendowane przez innych klientów. Badania wskazują, że Polacy mając dwie podobne oferty, w 80% przypadków wybiorą tę, której firma została wyróżniona Gwiazdą Jakości Obsługi.

Program pomaga w poprawianiu komunikacji między firmami a ich klientami, pomaga podnosić standardy oraz sprawia, że głos konsumenta jest słyszalny i niezwykle ważny. W tym bezpłatnym badaniu, w 2016 roku konsumenci oceniali 46 000 firm z 200 branż, a wyróżnione Gwiazdą Jakości Obsługi 2017 między innymi zostały: RTV EURO AGD, Samsung, T-Mobile, SMYK oraz banki takie jak ING, mBank czy Millenium.

Jest to dla nas duży zaszczyt i serdecznie Państwu dziękujemy za zaufanie, którym nas darzycie od ponad 6 lat. Codziennie dokładamy wszelkich starań aby nasze standardy obsługi były na jak najwyższym poziomie. Specjalnie dla Państwa wprowadzamy nowe rozwiązania technologiczne, a wraz z otrzymaniem nagrody wierzymy, że są one dla Państwa satysfakcjonujące.

Dziękujemy Państwu za wyróżnienie Gwiazdą Jakości Obsługi 2018.


Gwiazdy Jakości Obsługi logo
Oficjalne logo nagrody Gwiazdy Jakości Obsługi 2018