check-completeic-deleteic-deletedateic-edit-48pxic-errorfacebook-footergoogle-plus-footerinstagram-footic-chevron-left-doubleic-chevron-leftodnoklassniki-footic-chevron-right-doubleic-chevron-righttwitter-footuploadic-visibility-48pxic-visibility-off-48pxvkontakte-foot

Gwiazda Jakości Obsługi ponownie w naszych rękach! Dziękujemy!

Gwiazda Jakości Obsługi to wyjątkowe wyróżnienie, które świadczy o tym, jak jesteśmy postrzegani przez naszych Klientów. Pierwszą Gwiazdę otrzymaliśmy dokładnie rok temu. Dziś możemy się pochwalić, że udało nam się utrzymać to wyróżnienie za najlepszą jakość obsługi.


Nagroda, jaką jest Gwiazda Jakości Obsługi 2019  jest dla nas szczególnie ważna gdyż świdczy o tym, że udało nam się podtrzymać jakość naszej obsługi, od czasu poprzedniej nagrody (szczegóły znajdziesz tutaj). Cieszymy się tym bardziej, ponieważ to dzięki Wam, naszym Klientom ta nagroda trafiła w nasze ręce ponownie.

Czym jest Gwiazda Jakości obsługi Klienta i dlaczego to tak wyjątkowe wyróżnienie?

Tytuł Gwiazdy Jakości przyznawany jest co roku firmom z przeszło 200 branż. Nagroda przyznawana jest na podstawie opinii konsumentów, którzy oceniają między innymi czy firma stosuje przyjazne klientowi procedury i czy poleciliby skorzystanie z jej usług innym klientom.

W badaniu udział wzięło ponad 46 tysięcy firm, które przez cały poprzedni rok były oceniane pod kątem jakości obsługi i satysfakcji Klientów.

Dziękujemy Wam za to wyróżnienie!

Wśród laureatów edycji 2018 i 2019 znalazła się nasza firma Net Credit. Dlatego chcielibyśmy podziękować naszym Klientom za zaufanie, bo to dzięki Wam ta nagroda trafiła w nasze ręce. Postaramy się być jeszcze lepsi w tym co robimy!

Statuetka Gwiazdy Jakości, którą otrzymaliśmy stoi oecnie na honorowym miejscu w naszej firmie i przypomina nam, że warto podjąć trud i staranie o to, aby nasi Klienci czuli się wyjątkowo.