check-completeic-deleteic-deletedateic-edit-48pxic-errorfacebook-footergoogle-plus-footerinstagram-footic-chevron-left-doubleic-chevron-leftodnoklassniki-footic-chevron-right-doubleic-chevron-righttwitter-footuploadic-visibility-48pxic-visibility-off-48pxvkontakte-foot

Ile kosztują kurtki jesienne damskie a ile męskie? Jaki jest koszt kurtki jesiennej dla dziecka?

Pogoda z dnia na dzień coraz bardziej przypomina o tym, że piękne lato się zakończyło i musimy teraz zrobić miejsce dla naszej polskiej jesieni. Również w naszych garderobach, kiedy to letnie ubrania powinny zostać zastąpione przez grube, ciepłe swetry. Nie można również zapomnieć o jesiennych kurtkach i płaszczach. Ile kosztują kurtki jesienne dla całej rodziny? Wbrew pozorom nie jest to wcale niewielki wydatek. Wszystko zależy jednak od rodzaju okrycia i osoby, która to okrycie będzie nosić.

Ile kosztuje kurtka skórzana a ile z ekoskóry?

Kurtka skórzana jest bardzo popularną w sezonie jesiennym, jak i wiosennym opcją, niestety też najdroższą. Ile kosztuje kurtka skórzana? Ceny mogą sięgać nawet tysiąca złotych i więcej za kurtkę męską. W naszym zestawieniu wyłączamy oczywiście produkty oferowane przez ekskluzywne marki i projektantów, gdyż w tym przypadku ceny mogą znacznie przekroczyć nasz budżet. Kobiety mogą kupić kurtkę z prawdziwej skóry już od 500 zł, podczas gdy za podobny produkt dla dziecka będziemy musieli zapłacić około 300 zł. Skórzane kurtki dziecięce nie są jednak zbyt popularne, więc jest też problem z ich dostępnością.

Znacznie tańszą opcją są materiały skóropodobne. Kurtki damskie wykonane ze skaju czy innej tkaniny, można kupić już za 200 złotych, a męskie za 300 zł. Dzieci możemy ubrać na jesienne wyjścia już za mniej niż 100 zł.

Ile zapłacimy za jesienny płaszcz lub parkę

Jeżeli szukasz jesiennego płaszcza, to musisz się przygotować na wydatek około 200-300 zł dla kobiet i około 300-400 złotych dla mężczyzn. Średnie ceny płaszczy dla maluchów dorównują prawie tym dla kobiet, jednak musimy mieć świadomość, że jest to nowy trend w modzie. Podobnie jak w przypadku kurtek skórzanych jest problem z ich dostępnością, a to właśnie pociąga za sobą zwyżkę ceny.

Szczególnie popularne są już od kilku sezonów kurtki parki, ktore swoim wyglądem przypominają nieco płaszcze. Mogą być jednak noszone w mniej oficjalnych sytuacjach, np. do butów sportowych. Tego rodzaju kurtki jesienne kosztują od 200 złotych wzwyż – co ciekawe cena ta jest aktualna zarówno w przypadku kobiet, mężczyzn, jak i dzieci.

Ile kosztują pikowane lub watowane kurtki?

Jesienne kurtki w wydaniu klasycznym to z reguły podszyte watą lub pikowane, krótkie lub dłuższe kurtki. Jest to najtańsza, ale też często najlepsza opcja, jeżeli chodzi o spełnianie zadania, jakim jest utrzymanie ciepła.

Ceny kurtek pikowanych zaczynają się od około 70 zł za kurtkę damską i 100 zł za męską, a ich wybór jest dość szeroki. Ceny kurtek dziecięcych nie przekraczają często 100 zł.

Dowiedz się więcej o ofercie NetCredit tutaj ⇢

Ceny podane w artykule to wartości uśrednione, oparte na własnych badaniach rynku.