Logowanie
Phone Chat
Dział Obslugi: 22-100-60-10
Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:00 - 24:00 Weekend 7:00 - 23:00
Zadaj pytanie

Pożyczki sms

24.03.2013

Masz telefon? Nie masz pieniędzy? Już dzisiaj za jeden sms możesz mieć pieniądze na swoim koncie! Dzięki temu, możesz mieć pieniądze już w czasie paru minut! Jak zaczęła się moja przygoda z pożyczkami? Opowiem pokrótce.

Mój syn bardzo chciał, żebym kupiła jemu komputer, wypatrzył sobie wymarzony! Zbliżały się jego urodziny, odkładam już jakiś czas na ten zakup, stwierdziłam, ze urodziny to będzie dobra okazja, żeby podarować jemu ten komputer.

 

Już w jednym sklepie widziałam ten model, który chciał otrzymać mój synek. Akurat była promocja na ten model w jednym ze sklepów, stwierdziłam, że skorzystam z niej! Jak poszłam do sklepu, okazało się, ze promocyjna cena komputera jest nieaktualna, brakowało mi paruset złotych! Nie miałam już swoich oszczędności, nie miałam za bardzo od kogo pożyczyć pieniędzy! Moja znajoma poleciła mi pożyczki sms w Net Credit! Powiedziała, że ona korzysta z chwilówki w podobnych sytuacjach, jeżeli brakuje jej pieniędzy! Stwierdziłam, że to może być dobre rozwiązanie. Zarejestrowałam się na stronie internetowej Net Credit. Po paru minutach otrzymałam pieniądze na konto! Byłam mile zaskoczona! Kupiłam komputer mojemu synkowi, był szczęśliwy! Teraz sama gdy jestem w potrzebie korzystam z pożyczki sms! Mogę z czystym sumieniem zaproponować swoim znajomym wzięcie sms pożyczki!

W Net Credit jest tak, że jak klient brał już pożyczkę, chce wziąć następną wystarczy, że zaloguje się na swój profil, złoży wniosek alb zadzwoni do biura obsługi klienta, a nawet wyśle jednego sms!

Jak widać wzięcie pożyczki jest naprawdę łatwe i szybkie! Możesz wziąć pożyczkę już w czasie paru minut!

Net Credit oferuje pożyczki dla klientów, którzy pierwszy raz wzięli pożyczkę do kwoty 600zł na okres od jednego dnia do 30 dni! Dla tych, którzy już byli klientami Net Credit mogą otrzymać pożyczkę wysokości do 2100zł! Okres na jaki mogą wziąć pożyczkę to 1 dzień do 30 dni! Możliwe jest przedłużenie terminu spłaty o następne 7 dni, 14 dni oraz 30 dni!

Zadzwoń do biura obsługi klienta, napisz sms zaloguj się i otrzymaj pożyczkę na swoje konto! Możesz zawsze skontaktować się z firmą, która udzieli Tobie informacji jak pożyczki sms działają!