Logowanie
Phone
22-100-60-10
Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7.00 - 24.00, Weekend 07:00 - 23:00

O nas

 Net Credit Sp. z o.o. jest firmą działającą na  rynku polskim od grudnia 2011.

 

 
Zajmujemy się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek w kwotach od 150 do 4000 zł na okres do 30 dni, umożliwiając równocześnie naszym klientom odroczenie spłaty. Nasze pożyczki przeznaczone są dla osób prywatnych, które znalazły się w nagłej potrzebie finansowej i potrzebują środków na pokrycie niespodziewanych wydatków. To dlatego naszą pożyczkę można uzyskać już w 15 minut! 
 
Zdobyliśmy zaufanie wielu osób dzięki wysokiej jakości proponowanych usług oraz dzięki ukierunkowaniu na spełnianie wymagań nawet najbardziej wymagających klientów. Ponieważ w dalszym ciągu chcemy polepszać poziom naszych usług, na bieżąco pracujemy nad polepszeniem jakości obsługi klientów, funkcjonalnością naszego systemu oraz możliwościami ubiegania się o pożyczkę.
 
 
Natomiast dla naszych stałych klientów uprościliśmy procedurę przyznania pożyczki, dzięki czemu bez zbędnych formalności mogą oni otrzymać pożyczkę np. wysyłając prosty sms.
 
Ponadto, dążąc do tego by nasza firma była jeszcze bardziej przyjazna dla użytkowników postanowiliśmy rozszerzyć godziny naszej pracy. Teraz pracujemy codziennie w godzinach 7.00 - 24.00. 
 

 

wizytówka