Logowanie
Phone Chat
Dział Obslugi: 22-100-60-10
Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:00 - 24:00 Weekend 7:00 - 23:00
Zadaj pytanie

O nas

 Net Credit Sp. z o.o. jest firmą działającą na  rynku polskim od grudnia 2011.

 

 

Zajmujemy się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek w kwotach od 150 do 4000 zł na okres do 30 dni, umożliwiając równocześnie naszym Klientom odroczenie terminu spłaty o 7, 14 oraz 30 dni. Nasze pożyczki przeznaczone są dla Osób prywatnych, które znalazły się w nagłej potrzebie finansowej i potrzebują dodatkowych środków na pokrycie niespodziewanych wydatków.

Wybierając NetCredit, Klient ma pewność, że cały proces ubiegania się o pożyczkę, odbędzie się szybko i sprawnie, a pieniądze otrzyma nawet w 15 minut! 

Dzięki wysokiej jakości oferowanych przez nas usług, cieszymy się niesłabnącym zaufaniem nawet najbardziej wymagających Klientów, dla których uprościliśmy procedurę przyznawania pożyczki do minimum. O kolejną pożyczkę Klient może wnioskować telefonicznie, korzystając z intuicyjnego profilu internetowego, a także wysyłając krótkiego SMSa.

Klientom, którzy zaufali nam więcej niż jeden raz, proponujemy atrakcyjny program lojalnościowy, który pozwala na uzyskanie nawet 50% rabatu na oferowane przez nas produkty!

Dążąc do tego by nasza firma była jeszcze bardziej przyjazna dla wszystkich Użytkowników, postanowiliśmy rozszerzyć godziny pracy. Na złożone wnioski pożyczkowe, telefony oraz e-maile odpowiadamy w godzinach 7.00 - 24.00 od poniedziałku do piątku oraz 7.00 - 23.00 w weekendy.

Chcąc zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług po raz pierwszy, proponujemy natomiast pożyczkę bez dodatkowych kosztów w kwocie do 1500PLN! Sprawdzenie naszej oferty nigdy nie było tak proste jak teraz.

 

 

wizytówka