check-completeic-deleteic-deletedateic-edit-48pxic-errorfacebook-footergoogle-plus-footerinstagram-footic-chevron-left-doubleic-chevron-leftodnoklassniki-footic-chevron-right-doubleic-chevron-righttwitter-footuploadic-visibility-48pxic-visibility-off-48pxvkontakte-foot

Jak refinansować pożyczkę?

W przypadku braku możliwości spłaty pożyczki w terminie, dajemy naszym klientom możliwość refinansowania pożyczonej kwoty na 30 dni.

Jeżeli masz problemy ze spłatą w terminie, możesz dokonać refinansowania na dwa sposoby:

1. z poziomu swojego konta profilowego.
Wejdź na stronę www.netcredit.pl, zaloguj się na swój profil, wejdź na zakładkę Moja pożyczka, zaznacz opcję refinansowania, która cię interesuje, złóż wniosek i dokonaj płatności (szybkiej płatności internetowej za pomocą Blue Media lub przelewem tradycyjnym).

Następnie należy poczekać na zaakceptownaie wniosku. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczka zostanie refinansowana na wybrany okres.

2. Kontaktując się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 22 598 77 99

Twój wniosek zostanie rozpatrzony w bardzo krótkim czasie. W przypadku decyzji pozytywnej, poprosimy Cię o dokonanie płatności w celu refinansowania. Polecamy wykonanie wspomnianego przelewu w sposób dostępny z poziomu profilu (szybkiej płatności internetowej za pomocą Blue Media).

Czy ten artykuł był pomocny?

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami.