check-completeic-deleteic-deletedateic-edit-48pxic-errorfacebook-footergoogle-plus-footerinstagram-footic-chevron-left-doubleic-chevron-leftodnoklassniki-footic-chevron-right-doubleic-chevron-righttwitter-footuploadic-visibility-48pxic-visibility-off-48pxvkontakte-foot

Partnerzy

W zakresie świadczenia usług pośredniczenia w udzielaniu pożyczek Net Credit Sp. z o.o. współpracuje z następującymi Partnerami:

 

  • Provident Polska SA ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa
  • LepszaOferta.pl S.A., os. Bohaterów Września 82, 31-621 Kraków
  • Odnaol Sp. z o.o., ul. Tamka 16/37, 00-349 Warszawa
  • Traffic Control S.A., Rue Adrien-Lachenal 20, 1207 Geneva

W przypadku negatywnego rozpatrzenia wniosku o udzielenie pożyczki przez pożyczkodawców na rzecz, których Net Credit Sp. z o.o. świadczy usługi pośrednictwa kredytowego, Net Credit Sp. z o.o. przekaże Twoje dane osobowe udostępnione za pomocą formularza rejestracyjnego do wyżej wymienionych Partnerów, na podstawie udzielonej zgody na udostępnienie danych osobowych w celu wykonywania przez Partnerów marketingu bezpośredniego swoich produktów i usług.

Informujemy, że Partner, który otrzyma Twój wniosek o pożyczkę, będzie przetwarzał Twoje dane osobowe przekazane mu przez Net Credit Sp. z o.o. jako ich administrator, w celu podjęcia działań przed zawarciem umowy pożyczki, o którą wnioskujesz za pośrednictwem naszej Strony.

Jednocześnie, informujemy, że posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu w przypadkach określonych w art. 32 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 

Czy ten artykuł był pomocny?

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami.